تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - کوبیدن حریف با نتیجه 5-0 و ثبت یک رکورد

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
نوشته شده در تاریخ جمعه 8 مهر 1390 توسط وحید دهقانی
منبع: سایت رسمی باشگاه
بارسا با دو گل از مسی و گلهای پدرو و ویا و یک گل به خودی، باته باریسوف را در هم کوبید و اولین برد در لیگ قهرمانان این فصل را بدست آورد. مسی به رکورد کوبالا به عنوان دومین گلزن برتر باشگاه رسید.

بارسا از هیچ کاری برای غافل گیر کردن باته باریسوف در مینسک جایی که بازی خانگی اش را در لیگ قهرمانان انجام می دهد، صرف نظر نکرد. قهرمان بلاروسی به عنوان یک تیم تهاجمی مشهور است ولی بارسا از همان ابتدای بازی ابتکار عمل را به دست گرفت.


بارسا بازی های بسیار را بعد از تساوی مقابل میلان در نیوکمپ انجام داده است و بازی را با زدن 3 گل قبل از پایان نیمه ی اول به سود خود کرد. در نیمه ی دوم نیز کنترل بازی کاملآ در دست بازیکنان گواردیولا بود. مسی به رکورد کوبالا رسید و بارسا یک بار دیگر پرگل ترین پیروزی خارج از خانه اش در لیگ قهرمانان را تکرار کرد. این بهترین ادای احترام به چاس پرادا بود. حمله به دیواره دفاعی

باته نشان داد احترام زیاد و حتی ترس نسبت قهرمان اروپا دارد. آنها دفاع کاملآ عمیقی داشتند به طوری که 10 نفر در زمین خودی بوده و تنها کزمن به عنوان مهاجم جلوتر بازی می کرد و به جز مواردی که تیم بلاروسی ضد حمله انجام می داد تمام بازی در اختیار بارسا بود و این یادآور زمانی بود که بارسا در مقابل روبین کازان به میدان می رفت. با این حال بارسا خیلی بهتر و موثرتر بازی کرد.

3-0 در نیمه اول

بارسا کل بازی را در اختیار داشت و تلاش می کرد تا با شوت های از راه دور راه نفوذی در میان خط دفاعی تیم حرف ایجاد کند. مانند شوت تیاگو در دقیقه 7 و شوت مسی در دقیقه 17، محاصره بارسا به زودی نتیجه داد، سانتر آلوز در دقیقه ی 18 توسط ولودکو که زیر فشار مسی قرار داشت در درون دروازه خودشان قرار گرفت. بارسا باز با همین شیوه به بازی ادامه داد تا در نتیجه بازی را 2-0 پیش افتاد. زمانی که ویا توپ را برای پدرو فرستاد، گوتر به سمت پدرو آمد و سعی در گرفتن توپ های پدرو داشت ولی پدرو در یک صحنه سریع توپ را در درون دروازه قرار داد.

بلافاصله بعد از آن گوتر دو شوت از ویا را به خوبی دفع کرد، اما نتوانست مانع گل سوم بارسا شود. هنگامی که از سانت پدرو جاماند و مسی فرصت طلبانه با یک ضربه کوچک گل سوم بارسا را در دقیقه 38 به ثمر رساند.

مسی به رکورد کوبالا رسید.

بعد از گل خوردن، باته سعی کرد کمی به جلوتر بیاید. بارسا در سیستم 3-3-4 تیم حرف قرار گرفت، این ارمغان این بازی بود چون اکنون فضای بیشتری وجود داشت و مسی بیشترین استفاده را از این موقعیت کرد. ترکیب فوق العاده آلوز و یک مهاجم تمام عیار در گوشه زمین، مسی را در شرایطی قرار داد تا بتواند به رکورد کوبالا به عنوان دومین گلزن برتر باشگاه با 194 گل زده برسد. وقتی بازی کاملآ به نفع بارسا بود گواردیولا تصمیم گرفت که به ژاوی و آبیدال استراحت بیشتری بدهد.

به دست آوردن رکوردهای بیشتر

زیر باران سنگین بارسا همچنان درصد بالای مالکیت توپ را در اختیار داشت. در اواخر بازی فشار ویا بر روی دفاع تیم بلاروسی باعث شد تا بتواند یک توپ را بدست آورد و با یک ضربه دروازبان را مغلوب و بازی را 5-0 کند. برد بلامنازع بارسا و به دست آوردن رکوردی دیگر: برابری با بزرگترین پیروزی بارسا در لیگ قهرمانان به دور از خانه.



طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک