تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - مورینیو: درمورد«پیتو»یا نامش هرچه که بود،چیزی برای پنهان کردن ندارم

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه

مربی پرتغالی از آنچه میان او و تیتو ویلانووا گذشت می گوید.

Guardiola - Mourinho,Barcelona Vs  Real madrid (Getty) - Super Cup 2011

سایت گل- در پایان دیدار چهارشنبه شب دو تیم رئال مادرید و بارسلونا در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا که با پیروزی و قهرمانی بارسلونا همراه بود، ژوزه مورینیو، مربی رئال مادرید با چهره ای خشن وارد سالن کنفرانس خبری شد.

مورینیو با جدیت و قاطعیت تمام پاسخ سوالات خبرنگاران را می داد:« ما دو بازی خیلی خوب و کاملی را ارائه داد.من از روند رشد و پیشرفت و عملکرد تیمم واقعا راضی هستم. ما بازی تماشایی و خوبی را ارائه کردیم و نمی توانم هیچ چیز دیگری بگویم. ما برای بازی کردن به بارسلونا آمده بودیم ولی از دقیقه اول نیمه دوم ،دیگر ازتوپ جمع کن ها خبری نبود.رفتاری مثل رفتار تیمهای کوچک که در شرایط سخت و بد قرار می گیرند.این یک انتقاد نیست، بلکه اتفاقی است که رخ داده.»
آقای خاص درمورد بازی خشن په په ومارسلو در زمین مسابقه هم صحبت کرد و به دفاع از عملکرد شاگردانش پرداخت. مورینیو  در صحبتهایش وقوع برخورد میان او و تیتو و وارد کردن انگشتش در چشم دستیار گواردیولا را تکذیب کرد و البته در صحبتهایش با تحریف اسم ویلانوا گفت:«په په و مارسلو بازی خوبی را به اجرا گذاشتند. داور آماده است تاهرکسی را که از نظر او اشتباه کرده، جریمه کند. په په کارت زرد بی دلیلی گرفت. درمورد «پیتو» ویلانوا (اسم واقعی او تیتو ویلانوا است) یا هر چیزی که نام اوست، هیچ چیزی برای پنهان کردن ندارم. دوربین ها همه تصاویر را گرفته اند. من برای بازی کردن، به عنوان یک مردِ متشخص و با شخصیت بودم و  با اولین باد زمین نیفتادم.»

مورینیو که از عملکرد تیمش راضی بود اعلام کرد که از از دست دادن اولین عنوان قهرمانی سال جدید ناراحت است:« نمی توانم بگویم که راضی و خوشحال هستیم، ولی سوپرکاپ کم اهمیت ترین و کوچکترین جام فصل است. تا الان نشان داده ایم که به مراتب بهتر از فصل قبل هستیم.اگر به شش بازی اخیرما مقابل بارسلونا نگاه کنی و به نتایج بازیها دقت کنی،می فهمی که تعادل و برابری خاصی بر بازیها حکمفرما بوده؛ تساوی های فراوان. یک پیروزی برای ما در جام حذفی و یک پیروزی برای آنها در نوکمپ و بقیه داستانها که ارزش حرف زدن ندارند.»

طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک