تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - الکسیس از حضور در اولین تمرین بارسا لذت برد.

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 مرداد 1390 توسط وحید دهقانی
منبع: سایت رسمی باشگاه
مهاجم شیلیایی تازه وارد بارسا، صبح روز گذشته اولین تمرین خود را در کنار مسی، ماسکرانو و آدریانو در زمین سیوداد اسپورتیوا انجام داد، اما پویول و مکسول به خاطر ریکاوری تمرینات خود را جدا از سایرین و به صورت انفرادی دنبال کردند.

دو هفته پیش، مراسم معارفه الکسس در نیوکمپ برگزار شد و او از نزدیک با اکثر هم تیمی های جدیدش آشنا شد، اما روز گذشته وی در کنار مسی و ماسکرانو که به تازگی از مسابقات کوپا امریکا بازگشته اند و آدریانو که تقریبا یک هفته پیش در امریکا به تیم ملحق شده بود، تمرین کرد.


گواردیولا نظاره گر تمرین بود.

تمرین دوشنبه آبی و اناری پوشان ساعت 9:00 صبح برگزار شد و گواردیولا با بازیکنان تازه وارد خود شامل مسی، ماسکرانو و مخصوصا آلکسس احوالپرسی نمود. وی برای دقایقی با الکسس صحبت نمود وپس از آن، این سه بازیکن تازه ملحق شده به تمرینات را به لورنزو بوئناونتورا که مسئول بخش اول تمرینات تیم بود، سپرد.
گواردیولا بسیار دقیق تمرینات بازیکنانش را زیر نظر داشت و هرازگاهی نکات مهم را به آنها گوشزد می نمود. الکسس در این جلسه تمرینی به نظر می رسید به خوبی با هم تیمی های اهل امریکای جنوبی بارسا هماهنگ است.

پویول و مکسول جداگانه تمرین کردند.

پویول و مکسول نیز در زمین شماره یک سیوداد اسپورتیوا به تمرین پرداختند؛ کاپیتان بارسا به خاطر زانوی تازه عمل شده خود تحت نظر جو آنجو برآاو به ریکاوری پرداخت و مکسول نیز تمرین خود را زیر نظر امیل ریکارت انجام داد.

کادر فنی همگی به کار مشغول شدند.

بقیه بازیکنان بارسا پس از بازگشت از تور امریکا در روز یکشنبه، به خاطر رهایی از فشار تمرینات با هماهنگی مربی تا بعدازظهر سه شنبه به استراحت خواهند پرداخت.

تمامی اعضای کادر فنی از امروز صبح در محل کار خود حاضر شده و پپ گواردیولا، تیتو ویلانووا، خوان کارلوس اونزوئه، آئورلی آلتیمیرا، مربیان تمرین دهنده، پزشکان و سایر مربیان همگی با حضور در سیوداد اسپورتیوا برای آمادگی هر چه بهتر بازیکنان موجود تلاش می کنند.طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک