تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - ویا گل خود در فینال ویمبلی را مهمترین گل دوران حرفه یی اش قلمداد نمود.

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
منبع: سایت رسمی باشگاه
داوید ویا در نشستی که از سوی یونیسف در شهر دالاس برگزار شده بود اعلام کرد مهمترین گل دوران حرفه ای او تا کنون گل او در فینال لیگ قهرمانان اروپا در ماه می گذشته در استادیوم ویمبلی بوده است.

این نشست به منظور تحکیم پیمان باشگاه ورزشی بارسلونا و بنیاد یونیسف در لیک وست دالاس برگزار شد. در این مراسم دو بازیکن بارسا یعنی داوید ویا و تیاگو آلکانترا که برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان اسپانیا دعوت شده، نیز حضور یافتند.


یکی از کودکان حاضر در این مراسم از داوید ویا در مورد مهمترین گل دوران ورزشی اش سوال کرد و او نیز در پاسخ به این سوال بی درنگ گفت: «گلی که در ویمبلی به ثمر رساندم؛ به خاطر اهمیتی که این بازی برای ما داشت. این گل باعث شد ما به جام نزدیک تر شویم و امید رقیبمان برای تساوی کاملا از بین برود.»
تیاگو: امیدوارم سالهای زیادی را در بارسا سپری کنم.

تیاگو آلکانترا در پاسخ به سوالات مربوط به چگونگی حضورش در بارسا چنین توضیح داد: «من زمانیکه به این باشگاه آمدم 15 سال بیشتر نداشتم، اما از دوران بچگی مثل شما فوتبال بازی می کردم. الان شش سال از حضور من در بارسا می گذرم اما امیدوارم سالهای زیادی را در این باشگاه سپری کنم» و پس از این جمله توسط حاضرین مورد تشویق قزار گرفت.

بخش پایانی این رویداد به کودکان و اینکه آنها چگونه می توانند فوتبالیست های حرفه یی شوند اختصاص یافت. تیاگو در این باره گفت: «شما باید طوری بازی کنید که از بازی کردن خود لذت ببرید؛ این باعث شادمانی شما خواهد شد.» ویا نیز در ادامه صبحت های تیاگو گفت: «تلاش کنید و سعی کنید همیشه همبازی های خوبی برای یکدیگر باشید. به هم تیمی های خود احترام بگذارید چرا که فوتبال یک بازی گروهی است. در این سن داشتن دوستان زیاد بسیار مهم می باشد.»

در انتهای این جلسه، رامون پنت، معاون امور خیریه ابراز کرد که باشگاه می خواهد همکاری خود با یونیسف را ادامه دهد: «یه خاطر اینکه ما با هم رفاقت داریم می خواهیم در امور خیریه نیز با هم سهیم باشیم. تفاهم های زیادی بین ما وجود دارد و از طریق ورزش می توانیم با کمک هم جهانی بهتر بسازیم.»طبقه بندی: اخبار ،
برچسب ها: ویا،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک