تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - تیم به میامی رسید.

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 10 مرداد 1390 توسط وحید دهقانی
منبع: سایت رسمی باشگاه
شب یکشنبه بارسا به میامی رسید و سه روز - تا بازی با شیواس دِ گوادالاهارا - در مقصد دوم تور آمریکایش می ماند.

تیم بارسا بعد از پرواز دو ساعت و نیمه از واشنگتن دی سی در حالی به مقصد رسید که بازی خیریه ای که توسط میا هم برنامه ریزی شده بود را در پیش رو و کوبه برایانت را همراه داشت.


برنامه شلوغ

هواپیمای تیم دقیقا پس از ساعت هشت به وقت محلی به زمین نشست و بازیکنان مستقیما از فرودگاه به هتلشان در مرکز شهر برده شدند. بازیکنان در میامی به تمرین های فصل و فعالیت های تقویتی که برای چند روز آینده برایشان پیش بینی شده مشغول خواهند بود. روز دوشنبه، دو تن از بازیکنان و نمایندگان جمعیت خیریه بارسا، در مراسم معرفی اتحادیه فوتبال که به منظور پیشرفت جوانان و زندگی سالم - و با همکاری جمعیت خیریه بارسا و جمعیت خیریه پیس دسکالزوس - ایجاد شده، شرکت می کنند.

قبل از این مراسم، پپ گواردیولا و داوید ویا در مصاحبه مطبوعاتی در رابطه با بازی مقابل شیواس دِ گوالاهارا شرکت خواهند کرد. در روز دوشنبه بازدیدی از فروشگاه نایک در شهر و دو نمرین فصل که هر دو در دانشگاه میامی برگذار می شود نیز، به عمل خواهد آمد.

آدریانو

یکی از وقایع اصلی برای تیم بازگشت آدریانو بعد از حضور وی در کوپا امریکا در بعد از ظهر دوشنبه خواهد بود. مدیر باشگاه ساندرو راسل - که در واشنگتن همراه تیم بود - همراه مدیر عمومی آنتونی روسیچ به بارسلونا بازگشت.طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک