تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - زوبی زارتا درباره بویان و الکسیس گفت: «این قضایا به زودی پایان می یابد.»

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
منبع: سایت رسمی باشگاه
به عقیده آندونی زوبی زارتا٬ مذاکرات با الکسیس و انتقال بویان تقریبا کامل شده است. درباره سسک٬ مصرانه معتقد است که مذاکرات کاملا قانونی بوده اند و هیچ خلافی انجام نشده است.

در حین صحبت با گواردیولا٬ زوبی زارتا درباره ی روند انتقال بویان کرکیچ و الکسیس سانچز توضیح می دهد: «هر سه طرف تلاش خود را کرده اند. دریافته ایم که در آینده نزدیک مذاکرات به پایان می رسند.» درباره بازیکن شیلیایی٬ او انتظار دارد: «به زودی به بارسا بپیوندد... همیشه در آخر پایان های خوبی نیست٬ اما امیدواریم این انتقال به خوبی به پایان برسد.»


درباره مذاکرات آس رم و بارسلونا بر سر بویان٬ او گفت: «به زودی با آس رم به توافق خواهیم رسید. ما تصمیم گیری را بر عهده خودش گذاشتیم.» این بازیکن در تمرینات تیم اول بارسلونا در این فصل شرکت نکرده است تا برای آینده خود برنامه ریزی کند. بر سسک اجباری گمارده نشده است.

بحث انتقال سسک فابرگاس به بارسلونا باری دیگر پیش کشیده شد. زوبی زارتا از عملکرد باشگاه در این باره دفاع کرد: «جایگاه ما نشان دهنده احترام ما به آرسنال است؛ باشگاهی که بازیکن مورد نظر ما را در اختیار دارد. از این لحظه٬ وظیفه ما تنها پیشنهاد دادن است که بسنتگی به آرسنال دارد؛ قبول کند یا نه. با این که افرادی هستند که فقط دوست دارند این موضوع خاتمه یابد٬ ما از زور و اجبار استفاده نخواهیم کرد. مذاکرات باید رو در رو انجام شوند و از حاشیه سازی جلوگیری شود.»

چاره ای برای جفرن

هنگام صحبت درباره جفرن سوارز٬ زوبی زارتا گفت: «او از وضعیت خود در تیم آگاه است. ما در حال پیدا کردن بهترین گزینه ها برای و مدیربرنامه اش هستیم تا بتواند فوتبالش را ادامه دهد. اما رسانه ها اغراق می کنند٬ ما پیشنهادهای محدودی داریم. بازار انتقالات خیلی گرم نیست و این موضوع را می توان از انتقالات انگشت شمار بزرگترین باشگاه های اروپا فهمید.»

تمدید قرارداد آبیدال

علاوه بر بحث نقل و انتقالات٬ زوبی زارتا از اریک آبیدال هم نام برد٬ با توجه به این که قرار داد او 30 ژوئن 2012 تمام می شود: «پیش از بیماری اش٬ به او پیشنهاد دادیم که تمدید کند و پس از بهبودی او به مذاکره پرداختیم. به زودی به توافق خواهیم رسید.»

آخرین کسی که از او نام برده شد٬ گابریل میلیتو بود که نیاز به اعمال تغییری ندارد: «میلیتو ماه آگوست اینجا خواهد بود و با هم کار خواهیم کرد. او قرار داد دارد.طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک