تبلیغات
اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای - ژاوی: «ما تیم کوبنده ای هستیم.»

طراحی سایت

قالب وبلاگ

طراحی سایت


اخبار بارسلونا..اس ام اس جدید..دانلود اهنگ..نرم افزار و هر چی كه بخوای
mes que un club...فراتر از یك باشگاه
نوشته شده در تاریخ جمعه 31 تیر 1390 توسط وحید دهقانی
منبع: سایت رسمی باشگاه
ژاوی استراحت در طول تابستان و داشتن زمان جهت بهبودی برای فصل آتی را مفید قلمداد می کند. این هافبک انگیزه تیم را بدون عیب و نقص احساس کرده و اینکه بارسا رایک تیم کوبنده می داند.

ژاوی اولین بازیکنی است که این فصل در کنفرانس مطبوعاتی با جرائد ملاقات دارد. ژاوی توضیح داد که وی در حال حاضر در سلامتی کامل به سر می برد و علت انجام تمرینات ویژه اش را چنین توجیح کرد: «من کمی احساس ناراحتی در ناحیه پاشنبه می کردم و سال گذشته دچار مصدومیت آشیل شدم؛ بنابراین بهتر این بود که جدا از نفرات اصلی تیم تمرین کنم» این بازیکن اظهار کرد امیدوار است که هرچه زودتر به هم تیمی هایش بپیوندد.


بیشترین تعداد عناوین ممکن

با توجه به انگیزه بالای تیم او اظهار کرد که آنها سعی می کنند بیشترین عناوین ممکن را به خود اختصاص دهند و توضیح داد که سوپر کاپ اولین تلاش آنها خواهد بود؛ اما در طول فصل نیز جام های مهم تراز این جام نیز مد نظر قرار خواهد گرفت.
ژاوی در رابطه با اظهارات هفته پیشش در کمپ تابستانی گفت که تنها به بهترین ها برای بارسا و سسک می اندیشیده است: «متاسفم، منظورم ناراحت کردن ونگر یا آرسنال نبود.»

هرچه بیشتر بهتر

ژاوی از ورود بازیکنانی مثل فونتاس و تیاگو که برای تیم اول بارسا آماده نشان می دهند اظهار رضایت کرد و با توجه به تراکم هافبک های تیم او بر این عقیده است که: «هرچه در این پست بازیکنان بیشتری باشندبهتر است.ما همگی با هم هم سازگاریم و همفکری داریم.»طبقه بندی: اخبار ،
.: Weblog Themes By Pichak :.


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
.: سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران :.

كد تقویم

كد عكس تصادفی

1-دوست خوب داشتن بهتر از تنهایی و تنهایی بهتر از با هر کس بودن است................ 2-همیشه فکرکن که توی یک دنیای شیشه ای زندگی می کنی پس مراقب باش به طرف کسی سنگ پرت نکنی چون اول دنیای خودتو می شکنی onLoad and onUnload Example

--
abzarak.com
این صفحه را به اشتراک بگذارید ابزار رایگان وب مسترها, هاست رایگان,یاس گیگ,ابزارهای وب
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک